Magisches-Atelier
"Mieć fantazję nie znaczy coś sobie wymyślać. To znaczy tworzyć coś z tego, co istnieje!" T. Mann Serdecznie witam Cię w pracowni Magisches Atelier. Galeria do której trafiłeś, (...)
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęły Ci promocje Magisches-Atelier!
CENA
KOLORY
Magisches-Atelier
TAGI

kryształ górski

miedziany naszyjnik

białe Magisches-Atelier

zielone

fioletowe

różowe

Magisches-Atelier

kalendarz kolekcji "

pełnym "lavedel"

" ptaszka

"lavedel" ziołowa dekoracja

Yoga-Medytacja. Yoginka Felicja z kryształem górskim. Kolekcja Meditation und Entspannung"

116,00 zł
KUP CENA
5/5 - 16 opinii
Dekoracyjna laleczka-Yoginka pochodzi z kolekcji "Entspannung und Meditation"
Została w całości wykonana ręcznie, w technice filcowania igłą na sucho z najwyższej jakości wełny czesankowej z owiec południowoamerykańskich rasy Merynos - 100% wełny. Delikatna wełna, o wspaniałych, żywych kolorach. Wisiorek Yoginki został wykonany z miedzi oraz z kryształu górskiego.
Kryształ Górski jest kamieniem o najsilniejszym działaniu oczyszczającym - zarówno ciało, umysł, jak i pomieszczenia. Przez tę właściwość zwany jest „królem kryształów”, „neutralizatorem”, „solą ziemi”. Ze względu na swą przejrzystość kamień ten symbolizuje czystość. Przyciąga moc światła i energii. Dodatkowo dekorację dopełniają owieczki pasące się na łące. Laleczka została umieszczona na owalnym kawałku drewna brzozowego. Piękna dekoracja biurka, okna i nie tylko.
Wymiary:
wysokość: 11 cm
długość: 20 cm
KOSZT TRANSPORTU
14,00 zł (Paczka Pocztowa Priorytet)

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Magisches Atelier naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
•   autorskie oryginalne dekoracje • inne przedmioty kategorii dom - dekoracje